Під час одного з перших рейсів.

Під час одного з перших рейсів.

24 грудня, після засідання колегії РДА очільникам територіальних громад, керівникам району та журналістам представили спеціалізований автомобіль, обладнаний для перевезення людей з особливими потребами, зокрема інвалідів-візочників, придбаний нещодавно в рамках проекту «Інва-таксі» Здолбунівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

На Здолбунівщині мешкає 3,5 тисячі осіб з особливими потребами і 171 з них - інваліди-візочники. Про те, наскільки складним є життя цих людей і як необхідні їм увага й підтримка, добре відомо працівникам Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування. Тож прагнуть і роблять усе можливе, щоб їхні підопічні відчували турботу і душевну теплоту, щоб сьогодення їхнє стало хоч трохи комфортнішим.

Ось такий автомобіль з табличкою «Інва-таксі»  тепер курсуватиме районом на замовлення інвалідів.

Ось такий автомобіль з табличкою «Інва-таксі»
тепер курсуватиме районом на замовлення інвалідів.


Забезпечити на Здолбунівщині якісно новий рівень соціальних послуг для людей з особливими потребами покликаний і проект «Інва-таксі». Ініціатором і головним координатором його втілення є директор Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Анатолій Дмитрович Ліщинський. Але нічого не вдалося б без підтримки місцевої влади та територіальних громад. Адже кошти на придбання спеціалізованого авто збирали, як кажуть, усім миром.


Зокрема до цієї справи долучилися П’ятигірська, Маломощаницька, Новомощаницька, Урвенська, Копитківська, Новосілківська. Бущанська, Півченська, Богдашівська, Спасівська, Старомощаницька, Глинська, Здовбицька сільські та Здолбунівська міська ради. Також частину коштів виділили з районного бюджету.
- Відтепер наш територіальний центр надаватиме транспортні послуги людям з особливими потребами, насамперед із захворюваннями опорно-рухового апарату, тобто, інвалідам-візочникам. Для цієї категорії осіб інва-таксі працюватиме без­оплатно, - розповів
А. Д. Ліщинський. - Скориставшись новітньою послугою, інваліди зможуть легше у разі потреби дістатися до закладів охорони здоров’я, органів соціального захисту, торговельних або побутового обслуговування об’єктів чи деінде.
Щоб замовити послугу інва-таксі, телефонуйте за номером 2-50-24.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry