Німецькі благодійники передали через здолбунівських волонтерів новорічні подарунки для дітей бійців, котрі загинули у зоні АТО.
Члени благодійної організації «Райн-Дніпро» в рамках акції «Там, де були черевички, тепер є подарунок» придбали для кожної дитини адресний подарунок, дізнав­шись саме її ім’я, стать та вік, аби не помилитись у виборі дарунка. Організувати цю акцію благодійників спонукало бажання подарувати хоча б трішки радості малечі, яка втратила батьків у зоні АТО.
Подарунки запакували у коробки з-під взуття. Як розповідає волонтерка організації Анна Доблер, у Німеччині такі акції поширені, адже дуже часто в школах збирають подарунки для діточок звідти, де є війни. Члени «Райн-Дніпро» вирішили зробити так само для діток наших воїнів.


Акція «Там, де були черевички, тепер є подарунок» німецькою звучить «Weihnachten im Schuhkarton» (дослівно - «Різдво в коробці від взуття»). Вирішили, що українською звучить немилозвучно. Тому Лариса Неділько, головний організатор акції, придумала трішки інакшу.
У рамках акції благодійники збирають разом подарунки для дітей поранених бійців. Збір подарунків триватиме до кінця цього року. Тому ще багато діток з різних регіонів країни отримають дарунки від благодійників з Німеччини. Свої посилки від помічників Діда Мороза вже отримали діти зі Здолбунівського та інших районів Рівненщини, а також із Запоріжжя. Згодом подарунки відправлять до Львівської області.
Ірина САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити