Під таким гаслом відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування Школи активу Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва зі старшим викладачем кафедри педагогіки і психології та корекційної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Владиславом В’ячеславовичем Папушею. Зустріч організувала директор Центру, керівник Школи Лариса Олександрівна Бондарчук.
Цікаві факти та твердження, життєві відеоролики та серйозні запитання, а також влучні відповіді – таке невимушене інтелектуальне спілкування між кращими учнями міста та психологом-практиком відбулося 2 грудня у стінах ЦТДЮ м. Здолбунів.


Його учасники говорили про вплив зовнішніх факторів (сім’я, родина, друзі, громада, суспільство, держава) на розвиток та становлення особистості, приводили безліч корисних життєвих прикладів, які впливають на формування світосприйняття та розуміння багатьох важливих речей задля щасливого теперішнього та майбуття.
Діти-лідери та дорослі люди відрізняються наявністю почуття відповідальності, хоча далеко не усі дорослі вміють і хочуть її нести. Але лідери – обов’язково, тому що вони у силу своєї громадської позиції і наявності власної думки, розуміють суть речей. Вкрай важливо задаватися питаннями: «Навіщо я це роблю?», «Для чого мені це потрібно?», і тоді відповідь визначить пріоритети, і ви зрозумієте, чи у правильному напрямі рухаєтеся.
Старшокласники отримали чимало позитивних емоцій, корисну інформацію для саморозвитку та самовдосконалення, неоціненний життєвий досвід та висловили бажання зустрітися знову.
Дві речі у житті людина повинна вибрати правильно – професію і свою «другу половинку». Адже ви станете щасливими лише тоді, коли у вас буде улюблена робота, а вдома чекатиме любляча родина.
Вікторія РОМАНЮК,
культорганізатор ЦТДЮ.

Comments are now closed for this entry