Працівники моторвагонного депо Здолбунів відремонтували БТР-60

Місцеві умільці відремонтували і передали на потреби армії вже чимало техніки. При цьому в бойові машини кожен з них вкладає частку душі. Тому не дивно, що в їхніх руках «оживає» стара техніка ще з радянських часів.
Одну з таких бойових машин нещодавно відремонтували і працівники господарського цеху, автогаража та котельні моторвагонного депо Здолбунів. БТР-60 прибув до залізничників із однієї з військових частин на Луганщині. Машину випустили ще в шістдесятих роках минулого століття, тож на її ремонт витратили понад два місяці.


Шукати запчастини було доволі складно, адже їх давно не виготовляють, зізнається головний інженер Анатолій Малюта. Проте, як то кажуть, з миру по нитці... Частину деталей надали з Рівненського загальновійськового полігону, частину принесли небайдужі люди зі своїх запасів, інші довелося купували. Всього на ремонт БТР-60 витратили близько 20 тисяч гривень.
Ремонт здійснювали майстер господарського цеху Анатолій Самчук, головний механік Валерій Баранець, слюсарі Микола Єрошевич, Олексій Година, водії Андрій Шатецький, Петро Дещінський, бригадир Микола Кірдей, слюсар-електрик Олександр Бабійчук, та оператор газової котельні Володимир Богута.
Після завершення ремонту військову машину освятив деповчанин - слюсар з ремонту рухомого складу Василь Ковальчук, який є священиком Свято-Покровської церкви УПЦ КП в Орестові. А всередині автомобіля працівники депо залишили для захисників ікону Георгія Побідоносця. Майстри сподіваються, що відремонтована бойова машина стане важливим вкладом у всезагальну справу підтримки нашої армії.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry