У міському клубі мікрорайону цементників 18 листопада відбулося свято пісні «Срібні нотки золотої осені». Захід мав формат конкурсу, участь у якому взяли вісім команд з 5-8 класів Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.
Усі команди були чудовими. Хтось порадував веселими і запальними піснями, а хтось зачарував ліричними і проникливими композиціями… Частина пісень присвячувалась конфлікту на Сході, а також пам’яті героїв Небесної Сотні.
Ведучі конкурсу Олександ­ра Ільченко та Артем Тонковид увесь вечір підтримували в залі атмосферу осінньої казки. У цьому їм допомогли учні 2-Б класу (класний керівник В. Б. Дубель), які чудово декламували вірші про осінь.


Під час підрахунку балів глядачів порадував піснями гурт «Зорепад» Здолбунівського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник А. І. Кізім). Родзинкою свята стали сольні виступи Валерії Горохової та Катерини Довбенко, вихованців колективу «Зірочки Сходу» (керівник Катерина Верещук).
Члени журі, заступник директора з виховної роботи Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Олена Барсукова та керівник народного аматорського гурту «Любава» Зоряна Семенюк оголосили переможців. За талант, майстерність співу, вміння триматися на сцені конкурсанти заслужено отримали нагороди – дипломи від директора Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Лариси Ковальчук. І місце зайняли Анастасія Семенчук (5-А клас) та гурт «Веселка» (8-А клас). ІІ місце – гурти «Смайлик» (5-А клас) та «Дружба» (6-Б клас). ІІІ місце – гурти «Верес» (7-Б клас) і «Сяйво» (7-А клас). Особливу відзнаку від глядачів отримала Анастасія Семенчук. Її ніжний голос торкнувся душ усіх, хто був у залі. Усі учасники отримали подяки від Здолбунівської міської ради, які вручила завідуюча міським клубом, член журі Руслана Козак.
Бажаємо усім переможцям міцного здоров’я, добра, віри у власні сили і можливості, а, головне, миру на нашій землі.
Наталія БУТИНСЬКА, педагог-організатор
Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити