Двадцятого листопада біля приміщення Здолбунівської РДА відбулося віче Гідності та Свободи, на яке, незважаючи на дощ, зібралось близько сотні людей. Перед початком заходу в фойє будівлі адміністрації присутнім представили розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Україна – територія гідності і свободи» та відео-презентацію «Майдан - як все починалось».
Виголошуючи промову, голова Здолбунівської райдерж­адміністрації Сергій Кондрачук наголосив на необхідності вшанування всіх тих, хто власним життям писав сторінки новітньої історії нашої держави, й тих, чиї долі є невіддільними від долі всієї України.
Виступили під час віче також місцеві громадські та політичні діячі, висловивши сподівання на світле майбутнє України та наголошуючи на обов’язку не зрадити ідеям Революції Гідності.
Наприкінці присутні вшанували пам’ять Героїв Майдану, поклавши квіти та запаливши лампадки біля пам’ятної дошки.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити