Презентація тематично-патріотичного збірника

 

Ще з часів князівської доби
Наше військо землю боронило
Від хозарів різних та орди,
Переможне сонце нам світило!
Скинули фашистську ми чуму
І російську стримуєм навалу…
І непереможні ми тому,
Що козацьку вдачу маєм й славу!

 

Наш позашкільний заклад з перших же переломних днів постійно тримає руку на пульсі новітньої української історії. Ми намагаємось і словом, і ділом гідно відповісти на буремні виклики подій. Для цього щоразу знаходимо форми різноманітних заходів, які б, з одного боку, розкривали характер подій, а з іншого - зміцнювали патріотичний дух сучасної молоді.
На базі зібраного матеріалу літстудія «Зорецвіт» підготувала тематично-патріотичний збірник «Україна - непереможна!», до якого увійшли твори вихованців, уривки зі сценаріїв масових заходів та газетних публікацій, фотоматеріали. Тож завдяки збірнику читачі мають змогу довідатись про заходи патріотичного напрямку, проведені РЦТДЮ і нашою літстудією зокрема. «На сторожі держави», «Захистимо Вітчизну», «За наше майбутнє!» - усі вони сповнені болем та гордістю за наших мужніх бійців, за нашу країну.
Збірник також розкриває сторінки історії конкурсу «Пат­ріотична Муза». Читач може ознайомитись з віршами літстудійок Світлани Гірняк, Наталії Остапчук, Ангеліни Шандалюк, які стали призерами конкурсу, а також неодноразової його переможниці Марії Солтис.


Особливе місце у збірнику займає матеріал про волонтерську діяльність. Адже літстудія та її керівник організували низку благодійних виступів. Значну частину коштів, отриманих від реалізації дитячої книжечки «Повернення Кавунця», було спрямовано на потреби воїнів АТО.
Та справжня окраса збірника - це допис, який люб’язно надав боєць АТО П. О. Солтис, батько вихованки «Зорецвіту» Марії Солтис. Зв’язок двох поколінь у наш нелегкий час є насправді знаковим - вони разом повстали проти агресії ворога.
Юрій БРЖЕЧКО,
керівник літстудії «Зорецвіт».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити