Свято української писемності та мови відбулося в Маломощаницькій ЗОШ у день вшанування пам’яті Преподоб­ного Нестора Літописця. На свято запросили батьків учнів, вчителів, працівників школи. Посприяли в організації дійства вчителі С. А. Ковальчук,
В. В. Лукашук, бібліотекар
Н. Я. Новосад, директор школи Р. М. Чаюк.
Українська мова - це скарбниця людської душі, те надбання, у якому зберігається минуле та майбутнє. Мова - це обличчя людини, сутність її душі. Тому так важливо дотримуватися культури мовлення, вивчати мовний етикет. Саме про це йшлося під час свята.


Школярі словами відомих поетів возвеличували українську мову, співали пісні. Діти закликали поважати, шанувати, розвивати нашу мову. Учні 8 класу зачитали «Нагадки про мовні порядки», автором яких є наш земляк Юрій Береза.
У фойє школи представили книжкову виставку “Квітни, мово наша рідна”. Бібліотекар Надія Новосад провела бібліографічний огляд літератури.
Як справжні громадяни своєї країни, учні та вчителі нашої школи взяли участь у написанні традиційного радіодиктанту національної єдності.
Патріотизм починається з любові та знання рідної мови. А коли і діти, і батьки разом долучаються до вшанування національних святинь, висновок напрошується один: наша мова ніколи не вмре, не загине! Бо ми - українці.
Надія НОВОСАД,
бібліотекар Маломощаницької ПШБ.
На фото: учасники святкового заходу.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити