Чи знаємо ми правила дорожнього руху? Це запитання пролунало вже не вперше у Новосілківському НВК. Кожен класний керівник мав на меті не просто провести виховну годину, а зробити у стінах школи свято, яке учням запам’яталося б.
Класний керівник Вік­торія Геннадіївна Миронюк провела конкурс «Знавці дорожніх знаків та правил дорожнього руху». Також учні переглянули відеоматеріали «ДТП» та дізналися, до чого може призвести нехтування правилами дорожнього руху.


Особливий святковий настрій переповнював наших маленьких учасників конкурсів та вікторин. Класні керівники початкових класів разом з учнями поринули у царство «Короля Світлофора» та познайомитись з його жителями - дорожніми знаками. Учні розгадували загадки, розглядали дорожні ситуації. Найбільше дітям сподобалося допомагати «Королю Світлофору» знай­ти свої фарби та повернутися у казкове царство.
Завершував наш казковий тиждень класний керівник 3 класу Віктор Борисович Хільчук. Учитель не лише ознайомив учнів з дорожніми знаками, а й запропонував виконати їхню роль. Нелегке завдання постало перед школярами. Особливо важко було водієві чарівного автобуса дотриматися всіх знаків та відвезти пасажирів до місць призначень. На завершення кожен учасник зміг спробувати себе у ролі водія автобуса.
Олександра ГОДОВАНЮК,
директор Новосілківського НВК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити