БТР-60, відремонтований працівниками ремонтного вагонного депо Здолбунів, вирушив цього тижня на Схід України. Ініціатором ремонту чергової одиниці військової техніки став начальник підприємства Йосип Гаврищак. Колектив вагонного депо одразу підтримав цю пропозицію. Власне, деповчани допомагають нашим військовим регулярно, а Йосип Гаврищак тримає постійний зв’язок з бійцями та намагається усіляко сприяти тому, щоб забезпечити найнагальніші потреби тих, хто на передовій.


Бойову машину з однієї з військових частин доставили до вагонного депо наприкінці вересня. Працівники одразу ж взялися до роботи, оскільки БТР потребував суттєвого ремонту. Активно працювали над його відновленням М. С. Кузьмич, В. М. Григулич, С. Т. Солтис, В. І. Конд­ратюк, зварювальники А. В. Воробйов та М. В. Целінський. Довелося виконати суттєвий обсяг робіт: розбір та збір моторного відсіку, діагностику двигуна, розбір правого двигуна, ремонт паливного бака, шиномонтажні роботи та ін. Деякі запчастини до машини надали з військової частини, інші прид­бали деповчани. Загалом вартість відновлення БТРа становила близько 16,2 тис. грн. Тож колектив підприємства щиро сподівається, що з їхньою допомогою, а також за участі інших небайдужих громадян у нашій країні якнайшвидше настане довго­очікуваний мир.
Марина СТЕПАНЮК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити