Вже стелить шляхом золота Покрова
І губить срібну нитку павутин.
Углиб віків вдивляюся я знову,
У таїнство Покровських гостин.

Золотавим листям, ранковою ро­сою вкрила землю свята Покрова. Завітало свято і до Миротинської школи. Наша держава вперше святкувала День захисника України, а у Миротині вже традиційно жителів села зібрали «Покровські гостини».
Розпочалося свято молитвою до Матері Божої у виконанні вчителів. Підтримали їх і учні, які розповіли присутнім про народні обряди й звичаї, представили інсценізацію стародавнього обряду сватання.


Аромат кулешу надихав юних козаків і козачок до перемоги у «Козацьких розвагах» за участю і школярів, і мешканців села. Козацький дух надавав нашим майбутнім захисникам сили, натхнення та волю до перемоги.
До учасників свята з вітальним словом звернулась директор школи О. Ю. Нижник, вона побажала усім захисту від Пресвятої Богородиці та миру на нашій землі.
А наприкінці свята присутні смакували традиційним козацьким кулешем та запашним узваром.

Нехай зорять Покровськії гостини
Ще довгі сотні величальних літ.
Хай у труді блаженному спочине
Миротин мій в Покровському брилі.

Надія ПАЛАМАРЧУК,
педагог-організатор
Миротинської ЗОШ І-ІІ ст.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити