У той час, як ми, дорослі, іноді відчуваємо розчарування і від дій влади, і тому, що ситуація на фронті не змінюється, маленькі патріоти не втомлюються дивувати і надихати інших своєю вірою у перемогу, краще майбутнє та у те, що добро здолає зло. Вони продовжують надсилати листи і малюнки солдатам на фронт, проводять благодійні ярмарки та розпродажі на користь захисників. Врешті віддають і свої заощадження на допомогу армії.


Нещодавно учні 4-А Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 на чолі з класним керівником Жанною Джум передали здолбунівським волонтерам на потреби армії кошти, які збирали всім класом. Ініціатива пожертвувати власні кишенькові гроші належала самим діткам, яких надихнув приклад однокласниці. Вікторія Федорчук розповіла всім про те, як вона влітку збирала кишенькові гроші на потреби армії у літрову банку. Дітям дуже сподобалась така затія, тож вирішили й собі так зробити. За півтора місяці дітлахам вдалося зібрати 200 грн.
Ось так молоде покоління подає приклад нам, дорослим, надихаючи вірити у перемогу і доводячи, що бійцям в окопах є заради кого та заради чого боротися. Бо наше майбутнє - не втрачене.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry