Отримати дозвіл на торгівлю, зареєструвати майно, бізнес, громадську організацію чи газету стало значно легше. Для цього від мешканців Рівненщини відтепер не вимагатимуть жодних паперових довідок, оскільки працівники державних установ отримали безкоштовний доступ до електронних баз даних Мін’юсту і необхідні дані братимуть звідти самостійно.
«Для мене принципово зменшити бюрократичну тяганину в кабінетах влади. Це неправильно, коли людина тижнями чи місяцями їздить до районного центру за якоюсь довідкою. Сьогодні ми маємо зробити усе, аби спростити цей механізм. Бо не людина має бути для держави, а держава для людини», - пояснює позицію обласної влади голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.


За словами пана Чугуннікова, в області вже давно тривала робота з максимального спрощення отримання різних довідок мешканцями області. Адже влада чудово розуміє важливість цього питання. Віталій Чугунніков вважає, що спрощення процедури отримання довідок дасть змогу значно зменшити черги в управліннях ОДА та РДА і також знищить підґрунтя для корупції, коли за отримання певної довідки потрібно «дати на лапу».
Тож в Рівненській ОДА радо сприйняли ініціативи уряду з впровадження електронного реєстру і одними з перших на 100 % підключилися до нього.
«Робота над підключенням до системи Мін’юсту в Рівненській області проводилася досить ретельна. І вже станом на 1 жовтня усі 20 Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП), 16 райдержадміністрацій та 4 міськвиконкоми Рівненської області мають зв'язок із двома електронними реєстрами Міністерства юстиції – реєстром нерухомості та реєстром бізнесу», - повідомив Віталій Чугунніков.
За словами керівника області, державні установи отримали безкоштовний доступ до електронних баз даних Мін’юсту, тож тепер отримують усю необхідну інформацію самостійно.
Віталій Чугунніков роз’яснив: «Наприклад, аби отримати дозвіл на торгівлю, в РДА в пакеті документів не потрібно подавати підтвердження того, що ви є підприємцем. Так само і при отриманні пільг і субсидій - не потрібні довідки про нерухомість».
Підключення Рівненської області до відповідних реєстрів значно поліпшить ефективність роботи місцевих органів влади, а люди економитимуть час, переконаний голова ОДА.
«Жодних довідок від людей. Жодних черг в державних установах, - підсумував Віталій Чугунніков. - А загалом впровадження на Рівненщині такої системи - це новий крок до співпраці влади та громади. Саме тому, це було як моїм особистим пріоритетом, так і пріоритетом моєї команди», - зазначив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.
Прес-служба
Рівненської ОДА.

Comments are now closed for this entry