На фото: вчителі-учасники поїздки.

Уже кілька років поспіль існує у Здолбунівському районному методичному кабінеті серед вчителів початкової освіти хороша традиція - обмінюватись досвідом роботи з колегами, подорожуючи рідною Україною і не тільки. Тож у пам’яті вже залишились цікаві години перебування початківців у Радивилові, Корці, Дермані, старовинному Острозі, Прикарпатті, Республіці Білорусь. А 24-26 вересня цього року група вчителів початкових класів з чотирнадцяти загальноосвітніх закладів Здолбунівщини разом зі своїм методистом Світланою Іванівною Батьковець, охоче прийнявши пропозицію завітати до них у гості від педагогів Монастирецької та Велятинської ЗОШ I-III ст. Хустського району Закарпатської області, вирушила у туристичну поїздку до мальовничого закарпатського краю.


Вчителі Здолбунівщини отримали нагоду помилуватися чудовою природою й архітектурою Закарпаття, дізнатися чимало цікавого про побут, культуру, традиції і звичаї його мешканців, а ще - відпочити й оздоровитися. Крім того, учасники мандрівки ознайомилися з мережею закладів освіти Хустського району, відвідали два загальноосвітніх навчальних заклади. Адміністрація та педагогічні колективи кожного з них радо й гостинно ділилися з нашими вчителями своїми напрацюваннями. Учасники мандрівки зауважили, що кожен з цих освітніх закладів - це насамперед злагоджена система роботи, колектив педагогів-однодумців, який повсякденно працює над виконанням свого головного завдання - учити всіх дітей і всіх дітей любити.
Під час поїздки захоп­лювало все: кожна година спілкування, перебування в етнографічному музеї, самі заклади освіти, де панує особ­лива атмосфера творчості, дружньої підтримки та уваги, щирого зацікавлення вчителів новаціями і прагнення впровадити такі у свою роботу. Це була цікава поїздка в чудовий край з багатим історичним минулим, яскравим місцевим колоритом і мальовничими пейзажами.
Справжнім подарунком для наших мандрівників стала екскурсія до унікального центру лозоплетіння на Закарпатті - села Іза. Приємними були й відвідини басейну під відкритим небом, напов­неного водою з термальних джерел.
Завдяки зусиллям організаторів мандрівки ми дізнались багато нового і цікавого про роботу закарпатських колег. Упевнена, що їх досвід стане нам у пригоді, а їх хороші і мудрі ідеї у подальшому впровадимо й у свою педагогічну діяльність.
Валентина БАНДЮК,
учитель
початкових класів
Спасівської ЗОШ I-III ст.

Comments are now closed for this entry