У кожного, хто дожив до поважного віку, величезний досвід, безліч спогадів про різноманітні події, зроблені справи. Цим людям є про що розповісти, але часто не вистачає слухачів. Щасливі ті з них, хто у цей період життя в сім’ї, з родиною, оточений теплом та піклуванням близьких. Але доля настільки прихильна не до всіх, і у когось чорна смуга в житті значно ширша від білої.
Привернути суспільну увагу до проблем найменш захищених верств населення, протистояти їх бідності покликаний і організований Товариством Червоного Хреста України «Місячник милосердя». У нашому районі він триває з 1 вересня до 17 жовтня і приурочений до Міжнародного дня людей похилого віку. Відзначу, що цьогоріч усі установи, які співпрацюють з районною організацією червонохресного Товариства, дуже активно підтримують заходи в рамках місячника. Та хочу звернутися і до усіх, хто ще не встиг долучитися до цієї благодійної акції: не гайте часу, адже зроблене вами добро повернеться вам сторицею.


Пацієнтами Товариства Червоного Хреста є одинокі люди, у яких роки й важка праця відібрали здоров’я, зробивши їх безпомічними. Тому при обслуговуванні цієї категорії громадян особливу увагу приділяємо психологічній підтримці та наданню медико-соціальної допомоги.
На долю наших підопічних випало чимало лиха, але вони зуміли зберегти у своїх душах доброту і чуйність, любов до життя й оптимізм. Усі ці люди, отримуючи таку очікувану і потрібну їм допомогу, щораз щиро за неї дякують та додають: «Ми за вас будемо молитися Богу». Сьогодні ж хочу щиро і вам, дорогі підопічні, побажати Божої опіки, здоров’я та мирного неба.
Марія БЄЛІКОВА,
голова Здолбунівської РО Товариства Червоного Хреста України.

На фото: під час відвідин в ході «Місячника милосердя» одного з підопічних Червоного Хреста.

Comments are now closed for this entry