Під такою назвою у Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту відбувся конкурс серед талановитої учнівської молоді. Це щорічне мистецьке свято проводиться з метою відшукати якомога більше талановитих дітей і дати їм можливість розкритися, проявити себе.
Оцінювало виступи конкурсантів журі у складі заступників директора О. В. Баюн та Т. П. Нагорної, керівника оркестру народних інструментів О. Й. Ткачика, психолога В. Р. Якубчик та заступника голови ради учнівського самоврядування Степана Литвина.


Різножанрова програма заходу включала багато прекрасних номерів - пісні, вірші, гуморески, сценічні мініатюри, інструментальну музику. І журі було зовсім непросто визначити переможців серед завзятих, амбіційних і талановитих конкурсантів, та ще й у кількох номінаціях. Та конкурсу без переможців не буває.
У танцювальному жанрі, і тут журі було одностайним, перемогу здобув учень групи № 15 Дмитро Сидорчук, який приголомшив неймовірною пластикою та рухами сучасного танцю вейвінгу. У пісенному жанрі перевагу надали учню групи № 13 Марку Ковпакову, який подарував глядачам пісню «Червона рута». У номінації «Сучасний вокал» кращим став учень групи № 6 Артур Гудков.
Не менше було і талановитих декламаторів. У наш непростий час більшість поезій передавали біль та розпуку - «Небесна сотня покидає землю» у виконанні учня групи
№ 5 Петра Дмитришина, «Моя Україна» - учениці групи № 1 Марії Капітули. Не можна було без сліз слухати й учня групи № 16 Петра Бречка з віршем «Мамо, не плач, я повернуся весною…». Саме цього конкурсанта визнали переможцем у жанрі «Художнє читання». Також за оригінальність та майстерне виконання власної поезії відзначили учня групи № 13 Олександра Шалайка.
У жанрі «Інструментальна музика» перемогу отримала учениця групи № 14 Яна Коваль. Також журі відмітило оригінальність виступу учнів групи № 9, які розважили усіх гумористичною мініатюрою «Вчитель літератури проводить урок фізкультури». Найактивнішими учасниками свята стали учениці групи № 1 - глядачам дуже сподобалась їх музична композиція на українську жартівливу пісню «Ти до мене не ходи».
Переможців було нагороджено грамотами й подарунками від учнівського профспілкового комітету.
Але насправді талантів у нас набагато більше. Серед тих, кого відзначили журі і глядачі, також учень групи № 17 Віктор Ходаков (пісня «Стріляй» з репертуару «Океану Ельзи»), групи № 9 Юліан Яременко (композиція на електрогітарі), групи № 11 Микола Обуховський (гра на барабанах), групи № 10 Микола Джумага (стрілецький романс) та чимало інших.
Пишаємося, що у нашому навчальному закладі стільки талановитої молоді!
Оксана БАЮН,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
Здолбунівського ВПУЗТ.

На фото: під час кон­курсу.

Comments are now closed for this entry