Громадські роботи - це адміністративне стягнення, яке полягає у виконанні особою у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно-корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.
У зв’язку з внесенням змін до законодавства України у 2015 році збільшилась кількість осіб, притягнутих за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення до стягнення у вигляді громадських робіт. З початку цього року, згідно з обліком кримінально-виконавчої інспекції Здолбунівського району, шістдесят сім осіб, притягнутих судами до таких стягнень, було залучено до виконання громадських робіт. Призначаються такі стягнення за дрібні порушення, які підпадають під дію адміністративного кодексу. Порушники направляються кримінально-виконавчою інспекцією для відпрацювання стягнення до сільських рад, підприємств комунальної власності.


Однак є такі особи, які не бажають ставати на шлях виправлення і не відпрацьовують громадських робіт. Стосовно цих порушників кримінально-виконавча інспекція вносить подання до суду про заміну громадських робіт адміністративним арештом. На сьогодні у суді на розгляді перебуває близько десяти таких подань.
Олександр ІВАНОВ,
старший інспектор Здолбунівського
МРВ КВІ, майор внутрішньої служби.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити