У місті Скадовськ відбувся ІХ дитячий фестиваль бандуристів “Таврійські зустрічі”. Урочисте відкриття творчого заходу проходило на центральній площі міста. Понад 160 юних бандуристів дарували гостям благословенного курортного краю незабутні українські народні пісні та чарівні музичні композиції.
У фестивалі брали участь 16 дитячих колективів з Києва, Львова, Харкова, Житомира, Херсона та Здолбунова. Наше місто на “Таврійських зустрічах” презентували кобзарі Здолбунівської музичної школи, а саме: дует бандуристів “Барви” (керівник - старший викладач Валентина Крищук) та ансамбль бандуристів “Джерельце” (викладач - Ольга Антонюк). З бурхливими оплесками і щирими, привітними усмішками зустрічали наших земляків глядачі та учасники.


Також у рамках фестивалю відбулися майстер-класи провідних спеціалістів, виконавців по класу бандури з Києва, Харкова й Херсона. Видатні майстри бандурного мистецтва України продемонстрували юним учасникам та глядачам віртуозну гру на бандурі. Були це Володимир Єсипок – співак-бандурист, голова Національної спілки кобзарів України; Лариса Дедюх – заслужена артистка України, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, викладач гри на бандурі і вокалу Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського; Роман Гринь­-
ків – народний артист України, віртуоз-бандурист та Любов Мандзюк – доцент кафедри народних інструментів Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського.
Учасники фестивалю бандуристів отримали гарний настрій від таврійських зустрічей, а також пам’ятні сувеніри і дипломи.
За інформацією,
наданою Здолбунівською музичною школою.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити