З ініціативи національних червонохресних організацій - членів Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, починаючи з 2000 року, у другу суботу вересня проводиться Всесвітній день надання першої допомоги. Цьогоріч він припав на 12 вересня.
У Здолбунові 13 вересня відзначали День міста. Тож саме цього дня представники Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України, згідно з відповідним рішенням президії РО та використовуючи можливість залучити до просвітницьких акцій Товариства широку аудиторію, організували і свої заходи. Так, червонохрестівці провели для здолбунівчан і гостей міста майстер-клас з надання першої допомоги, роздавали просвітницьку літературу відповідної тематики, а також вимірювали артеріальний тиск усім бажаючим.
Чимало містян дізнались про правило «золотої години», освоїли практичні навики надання першої допомоги.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити