Цьогоріч у день народження Здолбунова всі святкові заходи були проникнуті глибокою повагою до солдатів-захисників. За місяці війни наше місто та його жителі змінилися. На сцені тепер маскувальна сітка, поряд – хлопці у камуфляжах. У місті стало більше смутку. Але, втираючи сльози, воно гуртується, мобілізується і спокійно та виважено діє. Купує форму та необхідні речі. Випікає печиво і плете нехитрі браслетки, щоб коштами, вирученими від їх продажу, допомогти бійцям. Зустрічає тих, хто повертається додому з пекла. Пам’ятає про полеглих. Тому здолбунівчани мають за честь жити у своєму місті.


- Відзначення Дня міста - це збереження традицій минулих поколінь, а також певний підсумок нашої роботи за рік, - зазначив міський голова Ігор Ольшевський, вітаючи громаду зі святом. - Але найголовніше - це свідчення про наше бажання зробити Здолбунів красивим та багатим. Ми намагалися цього року втілити у життя максимум хороших справ та залучити тих, хто може працювати на благо міста. Це все для того, щоб ми пишалися Здолбуновом, щоб він був привабливим для жителів та привітним для гостей. Проблем є дуже багато, але сьогодні найважливіше - підтримати тих здолбунівчан, які зараз виконують свій військовий обов’язок. Ми не можемо залишатися осторонь, тому робимо усе, щоб їм допомогти. Тож бажаю усім миру, здоров’я і кращого майбутнього нашому місту та Україні.


Міський голова висловив щиру вдячність воїнам, волонтерам та землякам, які усіляко допомагають бійцям і дбають про розвиток міста. Потому воїни АТО отримали з рук Ігоря Ольшевського грамоти за участь у антитерористичній операції та вагомий особистий внесок у збереження суверенітету нашої держави. Прозвучали слова вдячності і на адресу колективів підприємств, які зробили суттєвий внесок у спільну справу допомоги військовим.
Саме у День міста працівники відбудовчого поїзда (керівник - О. О. Бабій) передали до військової частини відремонтований та укомплектований БТР, який «продефілював» Здолбуновом.
Гостям свята представили оновлену площу Героїв Майдану, яку обладнали за ескізом здолбунівчанина Вадима Вакулінського. Також на сцену запросили Олександра Дергунова (він обіймав посаду міського голови з 1987 до 1990 року), щоб привітати його з ювілеєм та подякувати за внесок у розвиток міста.


Те, що сила Здолбунова у його людях та в загальній єдності, відзначив, вітаючи здолбунівчан, голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук. Підтримав його і голова районної ради Василь Тимо­щук, зазначивши, що спільними зусиллями ми зможемо перетворити Здолбунів на справді європейське місто. Слова вітань прозвучали і з вуст інших гостей свята. Загалом було зворушливо. Тільки партійні прапори кількох політсил повсякчас нагадували про виборчі перегони.


Після урочистої частини присутні брали участь у благодійному аукціоні, на який виставили лоти, надані нашими бійцями й небайдужими громадянами. Молодіжні та дитячі творчі колективи підготували концертну програму, а на міському стадіоні відбувся турнір з американського футболу. Відзначення свята продовжили ввечері у міському гідропарку. І, мабуть, кожен, хто цього дня побував на святкуванні, відчув себе причетним до спільної справи - допомоги воїнам, які зараз на передовій стримують ворога.
Марина СТЕПАНЮК.
На фото: у Здолбунові в День міста.

Comments are now closed for this entry