Минулої п’ятниці у приміщені Здолбунівської міської ради відбулося урочисте засідання з нагоди Дня підприємця. Під час цього заходу відзначили кращих підприємців району - вручили грамоти і подяки за професійну працю та високу податкову культуру.


Вітальні слова з нагоди професійного свята адресували підприємцям міський голова І. О. Ольшевський, начальник Здолбунівської ОДПІ Р. С. Мичка, начальник управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі С. М. Жовтанюк та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської райдерж­адміністрації В. В. Бухало. Також місцевим представникам бізнесу дякували за їх щоденну сумлінну працю і щиро бажали усіляких гараздів.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити