Звернення голови Здолбунівської РО Товариства Червоного Хреста України

Згідно з Постановою президії правління Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України від 23 липня 2015 року «Про проведення акції «Милосердя» організаціями ТЧХУ Рівненської області, присвяченої Міжнародному дню людей похилого віку та Міжнародному дню боротьби з бідністю» та з метою привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, інвалідів, одиноких непраце­здатних громадян, надання найбільш соціально незахищеним верствам населення в області, і в нашому районі зокрема, з 1 вересня по 17 жовтня 2015 року проводитиметься благодійна акція «Милосердя».


Здолбунівська районна організація Товариства Червоного Хреста України просить усіх, хто має бажання, долучитися до названої вище акції.
Пам’ятаймо: зроблена від душі добра справа завжди повертається сторицею. Тож, як кожен з нас ставитиметься до благодійництва, таким і буде наше суспільство, в такому й житимемо.
Шановні здолбунівчани, мешканці району, керівники підприємств та організацій, підприємці, будьмо милосердними, творімо добро разом!
Допомогу приймаємо у вигляді продуктів харчування, медикаментів, одягу, взуття, засобів гігієни за адресою: м. Здолбунів, вул. С. Бандери, 1а (приміщення районної стоматологічної поліклініки, перший поверх). Тел. 2-61-88.
Кошти можна перераховувати:
Код - 02940316
р/р № 26007000006576
в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, «Для Здолбунівської РО ТЧХУ, для закупівлі продуктів харчування одиноким людям похилого віку».
Марія БЄЛІКОВА,
голова Здолбунівської РО ТЧХУ.

Comments are now closed for this entry