На території вузлові станції Здолбунів ДТГО “Львівська залізниця” восьмого липня цього року відбулась передача відремонтованого БТР-70 для потреб АТО. Заступник начальника Рівненської дирекції залізничних перевезень Микола Федорович Голік у присутності колективу відновлювального поїзда урочисто передав БТР-70 заступнику командуючого оперативного командування “Захід” Валерію Івановичу Стецюку.


Військову техніку було відремонтовано силами колективу відновлювального поїзда Рівненської дирекції залізничних перевезень та за сприяння начальника Дирекції Івана Степановича Груника. Варто відзначити, що цей БТР - вже не перша одиниця військової техніки, яку відремонтував названий вище колектив. Наприкінці квітня 2015 року працівники відновлювального поїзда відправили в зону АТО відремонтований БРДМ, який, за інформацією військових, нині задіяно на Дебальцівському напрямку.
За інформацією,
наданою Здолбунівською РДА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити