зібрали здолбунівські активісти завдяки благодійним концертам-ярмаркам

Нині складні часи для українців. Тут, на Заході, - обвал гривні, зростання плати за житлово-комунальні послуги, цін на продукти і предмети першої необхідності. Там, так далеко і, водночас, так близько, на Сході, - війна з тисячами вбитих і поранених, сплюндрована та всіяна кулями й снарядами земля. Тому кожна гривня, що надходить для допомоги українській армії, на вагу золота.
Аби підняти патріотичний дух земляків, привнести у їхнє життя певні позитивні нотки та зібрати допомогу українським солдатам, активісти Здолбунівської сот­ні самооборони та Цивільного корпусу полку «Азов» організували й провели у шести населених пунктах Рівненщини благодійні концерти-ярмарки. Під час них жителі сіл Здовбиця, Копиткове, Глинськ, селищ Мізоч та Квасилів, а також міста Здолбунів мали змогу весело і корисно провести час.


У ході благодійних заходів любителі активного відпочинку брали участь у спортивних змаганнях. Зокрема перетягували линви, стрибали у мішках та демонстрували свою влучність у тирі. Справж­ні ласуни смакували домашньою випічкою, різноманітними смаколиками й запашним борщем, жертвуючи при цьому кошти на потреби армії.
У кожному населеному пункті гостей свята розважали запальними виступами запрошені та місцеві виконавці. Між виступами співаків ведучі концерту проводили благодійні аукціони, на яких продавали вироби ручної роботи - ляльки, вишиті та намальовані картини.


Діяла щоразу й виставка військового спорядження, під час якої всі охочі приміряли елементи форми українського солдата. Особливо виставка зацікавила дітвору, адже нині стати справжнім захисником України мріє чи не кожен малюк. А фанати патріотичної символіки не шкодували грошей на магніти та блокноти.
Прикметно, що активісти виручених грошей у свої руки не брали. Кожен покупець вкидав плату за борщ чи солодощі до скриньок.
Під час благодійних концертів-ярмарків у шести населених пунктах місцеві волонтери зібрали 24897 грн, частину з яких уже використано на потреби українських військових.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry