Літо - щаслива пора для дітей, особливо для школярів. Адже кожен з них мріє провести канікули весело і неповторно. Можливість мати змістовне дозвілля і цікаве спілкування надають у Маломощаницькій публічно-шкільній бібліотеці, де щороку проводять творчу акцію «Літо з книгою».
Цього разу бібліотекарі організували «Тиждень відкритих дверей». І розпочали його з екскурсії на природу - учасники збирали лікарські рослини, а завідуюча бібліотекою Надія Ігнатьєва провела бесіду «Лікарські рослини нашого краю». Загалом заходи не раз проводились надворі, серед мальовничої природи, оскільки літо подарувало погожі дні.


У рамках акції діти активно брали участь у різноманітних вікторинах («Гордість пташиного світу», «Квіткова», «Рослинне багатство планети») і конкурсах. Найцікавішим з останніх був літературний. Діти читали вірші, пропонували товаришам цікаві розповіді, загадки, прислів’я й приказки. Найкраще тут себе проявили Юрій Парета, Яринка Горчак та Володимир Харченко.
Для учнів молодших класів організували конкурс малюнків і казкові калейдоскопи. А учасники гуртка «Юний читач» долучились до заходу «Книга просить допомоги».
З нагоди Дня Конституції відбувся перегляд літератури «Моя Батьківщина - Україна».
На завершення акції «Літо з книгою» для дітей організували солодкий стіл.
Надія ІГНАТЬЄВА,
завідуюча ПШБ
с. Мала Мощаниця.

Comments are now closed for this entry