Під таким гаслом відбувся нещодавно конкурс малюнка на асфальті поблизу будинку культури села Ступно. Ініціаторами проведення заходу виступили директор закладу Г. Романюк та художній керівник М. Ковальчук. У конкурсі взяли участь діти віком від 8 до 14 років, учні художньої школи «Зоряний шлях» та недільної школи малярства, що діє при СБК.
Своїми малюнками діти закликали усіх до миру та висловлювали щирі співчуття своїм ровесникам зі Сходу України, яким доводиться переховуватись від обстрілів у підвалах замість того, щоб безтурботно відпочивати чи грати в ігри. Діти зображували прапор, червону калину, голубів, червоні маки, рідну хату і доріжку до неї з вишитого рушника. Малювали й храм, обрамлений блакитно-жовтим серцем із гаслом «Боже, Україну збережи!».


Перше місце у конкурсі вибороли сестри Наталія та Катерина Гарбузюк. Переможці отримали почесні грамоти з рук односельчанина Миколи Пільганського, який проходив військову службу у воєнному госпіталі на Сході України. А всім іншим учасникам вручили морозиво від працівників будинку культури.
Миру всім нам і Божого благословення!
Галина РОМАНЮК,
директор будинку культури
с. Ступно.

Comments are now closed for this entry