Триває нещадна війна, і страшні звістки продовжують надходити на Батьківщину наших воїнів. Не встигли земляки оговтатися від прощання з дерманцем Андрієм Бріком, як знову до нашого краю надійшла сумна вість. 12 червня стало відомо про смерть у зоні АТО здолбунівчанина Андрія Ярошенка.
33-річний чоловік пішов до війська 10 березня 2015 року, служив у 55-ій артилерійській бригаді ЗСУ. Вирушив на фронт добровольцем, свідомо обравши цю місію - захищати державу. Помер, перебуваючи на Сході: не прокинувся у частині після військових стрільб на полігоні.


14-15 червня у районі були оголошені днями жалоби. Зустрічали бійця у Здолбунові, як справжнього героя. Важко було усвідомлювати близьким, друзям та побратимам Андрія, що повернувся він на рідну землю уже востаннє. Але найтяжчою ця втрата, звісно, є для найрідніших, які так і не дочекалися сина та батька з війни…
Відспівали Андрія Ярошенка 15 червня у Здолбунівському Свято-Успенському храмі УПЦ КП. Поховали бійця поряд з нещодавно загиблим здолбунівчанином Олексієм Сапожніковим, обіцяючи зберегти навік пам'ять про усіх воїнів, які мужньо вступилися за свою країну, стримуючи навалу ворога…
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити