У місті Дубровиця 7 червня 2015 року відбувся обласний фестиваль-конкурс хорових колективів імені Євгена Кухарця «Пісня - доля моя». Цей захід - своєрідна згадка про відомого композитора, народного артиста УРСР, художнього керівника та головного диригента Черкаського державного заслуженого українського народного хору.
З нашого району на Полісся повіз свій творчий доробок народний аматорський хоровий колектив Здолбунівського районного будинку культури (керівник Михайло Хоменко). До речі, хор не лише дав змістовний концерт, але й підтвердив своє почесне звання «народний аматорський колектив».


Фестиваль-конкурс відкрили голова Дубровицької райдержадміністрації Сергій Киркевич, заступник голови Дубровицької районної ради Григорій Шах та заступник начальника управ­ління культури і туризму Рівненської державної обласної адміністрації Світлана Хом’як.
Незважаючи на спекотний день, усі присутні отримали незабутні враження від дзвінкоголосся Рівненщини - участь у фестивалі-конкурсі взяли 16 хорових колективів.
За інформацією, наданою РБК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити