YMCA - це одна з найбільших у світі молодіжних організацій. Заснував її в Лондоні у 1844 році Джордж Вільямс. На сьогодні у лавах цієї ГО налічується близько 45 мільйонів молодих людей у понад 120 країнах світу.
YMCA України це – всеукраїнський молодіжний нерелігійний волонтерський рух, який об’єднує молодих людей для особистісного зростання, взаємної допомоги та соціального служіння. Завдяки християнським принципам, на яких базується діяльність організації, YMCA сприяє гармонійному фізичному, інтелектуальному та духовному розвитку своїх членів. YMCA України - дійсний член YMCA Європи та асоційований член Світового Альянсу YMCA.


Заходи з нагоди 171-ї річниці заснування світового руху YMCA проходили одночасно у понад 50 країнах світу, у формі акції – забий гол у підтримку розширення прав та можливостей молоді. У чотирьох містах України та багатьох містах світу така футбольна акція відбулась одночасно.
YMCA Здолбунова представлена волонтерами Тетяною Щетінською та Оксаною Яременко. Усі бажаючі мали 30 секунд на забивання голу (пенальті). Участь у акції взяли діти, молодь, дорослі. Проявив себе майстерним воротарем заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов (див. фото). А гравці команд «Експрес» та «Здовбиця» змагались у влучності й спритності з голкіпером Дмитром Міндеком.
Поразки цього дня не зазнав ніхто, були лише переможці, та ще й відзначені солодкими призами. Акція відбулася на стадіоні «Колос» за підтримки місцевої федерації футболу.
За інформацією,
наданою Здолбунівською РДА.

Comments are now closed for this entry