Минулого вівторка свято під назвою “Щасливе дитинство” для дітей вимушених переселенців, учасників антитерористичної операції, з вадами здоров’я та з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, організували працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід був приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначався першого червня.
Учасників свята привітав голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук. Для дітей було проведено тренінг знайомства, вони залюбки грали в рухливі ігри, розфарбовували малюнки, розповідали вірші, співали пісні, а також нат­хненно відтворювали у малюнках на асфальті в міському парку своє розуміння поняття “мир”. На їх думку, це - і цілісна країна, і символіка держави, і патріотичні гасла, і гарні квітучі сади у нашій незалежній Україні.


Спеціаліст Здолбунівського районного центру зайнятості Надія Білоус провела для школярів вікторину на знання професій. Приємним сюрпризом стало для дітей запрошення на обід з бутер­бродами, фруктами, солодощами й морозивом від привіт­ної господині кафе «Імперія» Галини Шевцової, отримали вони подарунки і від районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, готелю “Зоря”, приватного підприємця Ігоря Новака, районного центру зайнятості.
Під час заходу з дітьми працювали директор Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяна Павлова, провідні спеціалісти центру Тетяна Стерник та Катерина Тищенко.
Тетяна ПАВЛОВА,
директор Здолбунівського РЦ СССДМ.
На фото: учасники заходу.
Фото Ірини САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити