У будинку культури с. Гільча Друга відбулось дитяче свято «Хочу бути зіркою». Його програма складалася з двох частин - концертної та розважально-ігрової.
Ведучі Анастасія Година, Назар Свіріпа та Дарина Чекеренда веселили маленьких глядачів та усіх присутніх цікавими спостереженнями про дитяче життя, дарували позитивний нас­трій, дотепні жарти й посмішки.
З вітальним словом від імені батьків до малечі звернулась Ольга Миколаївна Потапчук. Пісні про Україну, рідний край, дитинство, батьків виконали Вікторія Блащук, Іванко Вальчук, Аліна Голодюк, Оленка Грицюк, Ірина Заремба, Людмила Карпінчук, Олександра Салюк. Запальні танцювальні композиції глядачі побачили у виконанні учениць 7-го класу Гільчанської ЗОШ I-III ст., учасників дитячого хореографічного колективу будинку культури с. Гільча Друга.


Відкрив розважально-ігрову програму герой з улюбленого мультфільму – Кіт Леопольд (Наталія Чекеренда) та надокучливі миші (Олександра Панасюк і Олександра Салюк). Завітала на свято до дітлахів і Золота Рибка (Олена Самолюк), яка здійснювала різні дитячі бажання. Також упродовж свята проводилось безліч ігор та забав, відбувся конкурс «Мрії дітей у малюнках».
Тетяна КОВАЛЬЧУК,
директор будинку культури
с. Гільча Друга.

Comments are now closed for this entry