Не часто трапляються зустрічі, свята, які збагачують нас, дорослих, чис­тотою помислів, здатністю перейнятися світосприйняттям, радощами і болями наших синів, доньок, онуків, бентежать серця спогадами про дитинство та юність, про наших мам і бабусь. Рідкісним явищем у сучасному світі є і можливість зустріти колектив однодумців, де панує культ України, родини, мами.
Усе це пощастило побачити і відчути тим, хто побував у Здолбунівській ЗОШ
І ст. № 7 на святі з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, яке проводили зі своїми вихованцями вчителі-класоводи 2-А та 2-В Лариса Миколаївна Табачук та Світлана Михайлівна Скринник.


Це був феєрверк талантів і творчих режисерських задумів, буря емоцій і карнавал кольорів. А над усім - почуття безмежної любові до рідної України, шани до матусь і татусів, бабусь та дідусів.
Чудові пісні та музичні імпровізації вдало підібрала до заходу музкерівник, творча особистість Ніна Миколаївна Анд­рійчук.
Гумор і проза, музичні номери й поезія у виконанні учнів не залишили глядачів байдужими. Порадувало й те, що, готуючись до свята, дітки малювали свої родовідні дерева, цікавились у старших про коріння своїх родин.
Свято дуже порадувало нас, ми впевнені, що в атмосфері любові і добра, яку вміло створюють педагоги, наші діти виростуть достойними людьми.
Батьки учнів 2-А та 2-В класів
Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7.

Comments are now closed for this entry