Минулого тижня вкотре на Здолбунівщину надійшла сумна новина: на Сході поліг наш земляк, 26-річний Олексій Сапожніков.
Восьмого травня 2015 року Олексій, доброволець батальйону «Айдар», був важко поранений у селищі Новотошківка Попаснянського району на Луганщині, на 29-му блокпості біля Бахмутки. Бійця після отримання осколкового поранення відразу доставили до Лисичанська, де й прооперували. Згодом його переправили до шпиталю у Харкові. Проте, попри усі старання лікарів, врятувати здолбунічанину життя не вдалося, 15 травня він помер від отриманих поранень.


Знайомі Олексія Сапожнікова кажуть, що на фронт він вирушив за покликом серця. У добровольчому батальйоні був кулеметником. Ще нещодавно по одному з центральних телеканалів у сюжеті про річницю добровольчого батальйону «Айдар» усміхнений Олексій передавав на Батьківщину найкращі побажання…
А в суботу, 16 травня, у рідному місті останній шлях відважного бійця проліг крізь живий коридор, який створили у скорботі його земляки. Наступного дня велелюдна церемонія прощання відбулась у будинку культури цементників. Приїхали провести в останню путь побратима і бійці батальйону «Айдар», які пліч-о-пліч з Олексієм стояли на сторожі української землі. Відспівували полеглого воїна у Свято-Успенській церкві УПЦ КП. У районному центрі 16-17 травня були оголошені днями жалоби.
«Завжди рвався на передову, хотів бути першим і не боявся», - розповідають про полеглого бійця його побратими. Про відвагу Олексія пам’ятатимуть і всі його земляки, які щодня моляться про те, щоб нарешті зі Сходу перестали надходити страшні вантажі «200».
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry