на відкритій першості області зі спортивної радіопеленгації, що відбулася на базі Решуцького лісництва Рівненського району. Участь у змаганнях брали понад 50 спортсменів, які представляли 11 команд з Березнівського, Гощанського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського і Сарненського районів, міст Дубно та Рівне, ТСОУ Березнівського та Сарненського районів. У рамках першості здійснювався пошук передавачів (“лисиць”) в діапазоні радіохвиль 3,5 мГц та 144-146 мГц. До складу кожної команди входили 4 учасники, яким було дано контрольний час - 120 хв. Довжина дистанцій для старшої вікової групи становила 5-7 км, для молодшої - 4-6 км.


Учасникам необхідно було знайти задану кількість “лисиць” за якнайменше часу. Це потребувало від спортсменів спеціальних навичок: досконалого користування радіоприймачем, визначення відстані, точного читання карт, вибору маршруту, швидкого прийняття рішень, бігу в природному ландшафті. Крім того, “мисливцям” необхідно бути уважними, цілеспрямованими, витривалими, спритними та меткими, постійно підтримувати фізичну форму і вдосконалювати свою майстерність. Здолбунівчани ж проявили себе якнайкраще і у загальнокомандному заліку змагань здобули перше місце.
За інформацією
на сайті Здолбунівської райСЮТ.

Коментарі

0 #1 Руслана Шуляк 30.05.2015, 11:04
Дійсно, траса була важка. А особливо через погоду, бо в той день йшов дощ. Але Здолбунівську команду це не зупинило! :lol: :-)

Comments are now closed for this entry