Минулої суботи у будинку культури цементників відбулися урочисті збори з нагоди 10-річчя ВО “Батьківщина”. Відразу після виконання гімну України та покладання квітів до історичних і пам’ятних місць
м. Здолбунова першим взяв слово голова Здолбунівської районної партійної організації ВО “Батьківщина” Олег Дацюк. Він щиросердечно привітав однопартійців з ювілеєм та розповів про роки становлення партії, про конкретні її справи.
В урочистому зібранні взяли участь і виступили депутат районної ради, голова фракції БЮТ Євгенія Долгаль, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Бондарчук, голова громадської організації “Жінки Батьківщини” Руслана Безушко, депутат обласної ради, керівник громадської приймальні блоку Ю. Тимошенко Ніна Путіліна, заступник директора з виховної роботи Новомильської загальноосвітньої школи Руслана Гуменюк, депутат обласної ради Галина Кульчинська. Крім ювілейних привітань, всі вони з великою шаною і гордістю висловлювалися про свого лідера Юлію Тимошенко, на яку покладають великі надії.
На завершення урочистих зборів Олег Дацюк вручив почесні нагороди ВО “Батьківщина” активним членам партії.
Підтримували настрій учасникам ювілейного зібрання колективи художньої самодіяльності районного будинку культури, будинку культури цементників, міського центру творчості дітей та юнацтва, фольклорні ансамблі “Здовбицькі молодички” та “Родовід” з с. Нова Мощаниця, вокальний гурт “Гільчанське джерело”.
Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry