Вчитель Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Оксана Іванівна ЧУДІНОВИЧ  та її вихованці під час семінару

Вчитель Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Оксана Іванівна ЧУДІНОВИЧ
та її вихованці під час семінару.

Родина... Скільки світлого і близького кожному з нас у цім слові! Коли його чуєш, душу сповнюють позитивні емоції. Адже саме сім’я - найголовніше, що дароване нам від народження. Саме в родині нам прищеплюють усі найкращі людські риси, наповнюють наші серця щирістю й добротою, надихають та завжди підтримують.
Почуття любові до сім’ї, до єдиної великої родини - нашої країни - мали змогу відчути учасники засідання обласної науково-творчої групи з проблем гуманізації освіти, присвяченого темі «Гуманізація взаємовідносин учителя та учня в початковій школі», під час виховного заходу «Родина, родина - це вся Україна». Дійство це під керівництвом методиста райметодкабінету відділу освіти Здолбунівської РДА С. І. Батьковець підготувала вчитель початкових класів Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 О. І. Чудінович.


Українські пісні, вірші, діалог матері та сина, гра на цимбалах та бандурі і,
звичайно ж, молитва посилювали емоційність заходу. Школярі та їх батьки про­демонстрували свої таланти, а гості отримали насолоду від почутого і побаченого, їх вразило глибоке розуміння дітьми ролі родини у житті кожної людини.
Загалом же під час засідання обласного науково-творчого колективу, що відбулося 23 квітня ц. р. на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, його учасники почер­п­нули чимало корисної інформації, отримали чудову нагоду поділитися практичним досвідом. Адже програма семінару включала різноманітні презентації, в тому числі й діяльності та здобутків навчального закладу, на базі якого відбувався захід (її провела директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Л. Є. Ковальчук), а також можливість ознайомитися з публікаціями відповідної тематики, заслухати доповідь «Особистість дитини в гуманно-особистісній педагогіці Шалви Амонашвілі» (С. І. Батьковець), виступ «Гуманна педагогіка та сучасні педагогічні технології - шлях до розвитку життє­здатної творчої особистості» (Л. Р. Тищенко, доцент
РОІППО, керівник обласної науково-творчої групи).
Тетяна ІВАЩУК,
керівник районної творчої групи
з гуманної педагогіки,
вчитель Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7.

Comments are now closed for this entry