Працівники управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області

Працівники управління Державної казначейської служби України
у Здолбунівському районі Рівненської області.

Двадцять сьоме квітня – знаменна дата для всіх українських казначеїв. Цього разу вона є справді особливою, адже у 2015 році ми відзначаємо двадцяту річницю з дня створення Державного казначейства України.
З квітня 1995 року і досі казначейська система нашої держави впевнено розвивається, рік від року удосконалюючись, розширюючи вплив на бюджетну сферу. Суттєво те, що розбудова ця відбувалася в історично короткий період, в умовах постійних змін законодавчої бази. І нині цей надзвичайно важливий, невід’ємний фінансовий інститут держави, попри труднощі в економіці, неухильно здійснює своє головне завдання - забезпечує виконання державного і місцевих бюджетів, а також реалізує інші важливі функції, без яких неможливо уявити сучасну фінансову систему. Вчасні виплати зарплат і пенсій, ефективне фінансування закладів освіти, охорони здоров`я, діяльності органів державної влади, забезпечення будівництва чи ремонту житла і доріг за рахунок бюджетних коштів - це далеко не повний перелік справ і турбот наших казначеїв.


У 1996 році було створено відділення Державного казначейства у Здолбунівському районі зі штатом з 6 чоловік, яке обслуговувало 22 установи, що фінансувалися з державного бюджету. Розвиваючись, відділення Державного казначейства долало етапи, які супроводжувались заснуванням організаційної структури, функціональність якої в процесі розвитку змінювалась; перерозподілом функцій між банківською та
фінансовою системою, місцевими фінансовими органами та органами Державного казначейства; запровадженням з 1 січня 2002 року казначейського обслуговування місцевих бюджетів за доходами та перерахування міжбюджетних трансфертів, а з 1 січня 2004 року і за видатками, що стало значним кроком вперед у напрямку побудови злагодженої, гнучкої, прозорої і ефективної системи виконання бюджету. 23 грудня 2011 року було створено управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області, підпорядковане Державній казначейській службі України та Головному управлінню Державної казначейської служби України у Рівненській області. Основним завданням управління казначейства є реалізація дер­жавної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних кош­тів.
Управління Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області, відповідно до покладених на нього завдань, здійснює через систему електронних платежів НБУ розрахунково-касове обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів й інших клієнтів, веде бухгалтерський облік усіх операцій та складає звітність про виконання бюджетів, проводить контроль за використанням бюджетних коштів (поперед­ній — на етапі реєстрації бюджетних зобов’язань, поточний — у процесі оплати рахунків розпорядників бюджетних коштів) та ін.
На сьогодні на обслуговуванні в управлінні перебуває 12 розпорядників коштів, які утримуються за рахунок державного бюджету, і для них відкрито 52 реєстраційні рахунки; 99 розпорядників і одержувачів коштів, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів, для котрих відкрито 835 реєстраційних рахунків. Управління також обслуговує інших клієнтів – Здолбунівський районний центр зайнятості, відділення ФСНВ у Здолбунівському районі, відділ Державної виконавчої служби.
Нині в УДКСУ у Здолбунівському районі Рівненської області трудиться 13 працівників. Це люди, які пишаються обраним фахом казначея. Більшість з них є «багатофункціональними», тобто в роботі можуть за потреби підмінити один одного. В колективі панує атмосфера взаємопідтримки і взаєморозуміння. З часу заснування в управлінні працюють Валентина Дмит­рівна Демчишина - заступник начальника управління (перший керівник відділення Державного казначейства), Наталія Володимирівна Бойко - начальник відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів, Марія Михайлівна Скрипіна й Інна Михайлівна Федорук - голов­ні казначеї відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів, Ліана Альбертівна Герасименко - головний спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації.
Висловлюю сердечну вдячність усім працівникам управління за невтомну працю, високий професіоналізм та вірність обраному фаху. Бажаю миру і добра, безмежної радості та душевної рівноваги, земних щедрот і сімейного затишку, любові близьких, поваги друзів і колег, подальшої плідної праці заради майбутнього нашої славної України.
Руслана РЯДЧЕНКО,
начальник управління.

Comments are now closed for this entry