Бійця, загиблого на Сході, оплакують на Здолбунівщині

Страшне відлуння трагедії під Іловайськом минулого тижня гостро відчули у селищі цементників. Четвертого квітня тут прощалися з героєм-добровольцем - двадцятирічним Павлом Петренком.
Важко уявити, що доводиться переживати нині рідним Павла, адже ім’я хлопця тривалий час значилося у списках зниклих безвісти. Ще 29 серпня 2014 року боєць батальйону «Донбас» потрапив під обстріл в районі Катеринівки Донецької області, де героїчно загинув. Знайти тіло хлопця, щоб згодом поховати його на Батьківщині, вдалося завдяки проведеному аналізу ДНК.
Павло навчався у Здолбунівській ЗОШ № 3, згодом вступив до Полтавського Міжнародного науково-технічного університету, де отримав дип­лом бакалавра за спеціальністю менеджер. З червня 2014 року проходив службу у зоні АТО в батальйоні «Донбас». У липні минулого року боєць отримав поранення, проте, підлікувавшись, знову повернувся на Схід України - не міг не повернутися, бо прагнув гнати ворога з рідної землі.


З красивим та мужнім юнаком, який героїчно загинув, захищаючи Україну від нахабної агресії чужоземних зайд, земляки прощалися у міському клубі, що в селищі цементників. Відчай рідних бійця, скупі сльози побратимів, прощальні залпи салюту змушували вкотре трепетати серця усіх, хто віддавав Павлові останню шану. І над усе кожному хотілося, щоб більше наш край не приймав моторошних вантажів «200», щоб юні хлопці одружувалися, ростили дітей, зводили будинки, садили дерева…
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry