Шановні земляки! Наші воїни-захисники зараз потребують неабиякої підтримки. Кожен українець повинен брати посильну участь у захисті нашої країни від ворога. Як би не називали події, які відбуваються на Сході України, усі ми свідомі того, що іде справжня війна. Це агресія путінської Росії проти незалежної України. Нашим солдатам щодня доводиться ризикувати життями та здоров’ям. Тому, як важко не було б нам зараз, потрібно пам’ятати, що там, на Сході, бійцям набагато складніше. Вони забезпечують нам мир, спокій та можливість жити звичайним життям. Вони відстою­ють територіальну цілісність та незалежність держави. Ми повинні підтримати їх усім, чим можемо!


Тому у середу, 15 квітня, у Здолбунівському районі відбудеться благодійна акція «Кожна гривня наближає перемогу». Депутати місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій, релігійні конфесії, а також волонтери збиратимуть кошти, щоб забезпечити фінансову підтримку нашим солдатам-землякам: за зібрані гроші буде закуплено речі, яких найбільше потребують наші захисники. Збір кош­тів проходитиме в усіх установах, організаціях, на підприємствах, в людних місцях. Ми повинні усвідомлювати, що кожна пожертвувана гривня справді наближає нас до перемоги і рятує життя мужнім воїнам.
Користуючись нагодою, щиро вітаю усіх краян зі світлим святом Христового Воскресіння та закликаю долучитися до акції. Разом ми переможемо!
Керівник Здолбунівського
районного координаційного штабу по допомозі армії
Василь Тимощук.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити