Відповідно до наказу Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги від 3 березня
2015 р. за № 19 “Про порядок звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я” відділ освіти районної державної адміністрації повідомляє, що засідання комісії ЛКК буде проведено у період з 6 квітня 2015 р. по 21 квітня 2015 р.
Звільнення учнів від державної підсумкової атестації проводиться згідно з вимогами спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 1 лютого 2013 р. за № 72/78.


На підставі Положення про золоту медаль “За високі досягнення у навчанні” та срібну медаль “За досягнення у навчанні”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 грудня 2000 року № 584, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2000 р. за
№ 924/5145 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2008 р. № 186), змін до Положення про золоту медаль “За високі досягнення у навчанні” та срібну медаль “За досягнення у навчанні”, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 7 лютого 2012 р. за № 116, претенденти на нагородження золотою або срібною медаллю не можуть бути звільнені від державної підсумкової атестації (за винятком випадків, зазначених у розділі III).
При звільненні учнів від державної підсумкової атестації батьки або особи, що їх замінюють, повинні подати заяву на ім’я директора школи.
Анатолій ДЕМЕДЮК,
головний спеціаліст відділу освіти
Здолбунівської районної державної адміністрації.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити