Щороку у весняну пору починає Україна свій новий день із Шевченковим іменем. Бо Україна і Шевченко - неподільні. Творчість великого Кобзаря, геніального поета, мислителя, художника, стала дорогоцінним надбанням світової культури.
У с. Глинськ шостого березня відбулися заходи, присвячені пам’яті Великого сина української нації Тараса Григоровича Шевченка. Біля пам’ятника поету було проведено мітинг та урочисте покладання квітів від установ сільської ради. Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою О. П. Дацюк представила присутнім чудову тематичну виставку літератури.


Згодом у Глинському будинку культури розпочалася мистецька програма, на початку якої з промовою виступив голова сільської ради П. Л. Ольховець. Він наголосив на унікальності постаті Шевченка, людини незвичайної долі й незвичайного таланту, яка здобула світову славу. Також Петро Леонтійович та усі присутні Хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної сотні та усіх загиблих військових і цивільних громадян, які віддали свої життя за Україну.
У мистецькій програмі брали участь народний аматорський колектив “Калинонька”, гурт “Швагри Мирові” та вихованці гуртка художнього читання.
Оксана ХАНДРУК,
директор Глинського
будинку культури.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити