Під такою назвою у Дермані Другій відбувся вечір-зустріч з місцевими письменниками Юрієм Андроновичем Галабурдою та Андрієм Анатолійовичем Жив’юком, приурочений до 80-річчя з дня народження патріота України Мілетія Васильовича Лахмана.


Мілетій Лахман, уродженець Дермані Другої, був своєрідним прапором духу непокори у 1950-1960-х роках. Так, як він, думали багато, а от сказати про це вголос наважувалися одиниці. Мілетій Лахман мав неординарні погляди на радянську владу. У 1969 році його знайшли в лісі повішеним. На прикладі М. Лахмана можна простежити, як радянська система боролася з тими, хто наважувався їй протистояти.
Своїми спогадами про Мілетія Васильовича під час вечора поділився його колишній сусід Олексій Васильович Ясен.
Захід відбувся з ініціативи громадської організації «Відродження Дерманя».
Надія ВИСОЦЬКА,
завідуюча ПШБ
с. Дермань Друга.

На фото: під час вечора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити