Під час нагородження кращих учнів.

 

Минулої суботи у приміщенні будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент” відбулися загальні батьківські збори Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту. На захід запросили й учнів закладу.
Було розглянуто питання організації навчально-вироб­ничого та виховного процесу в училищі. Заступники директора Здолбунівського ВПУЗТ підбили підсумки зробленого у цьому напрямку за останній рік.
Директор училища Р. І. Шевчук поінформував учасників зборів про використання спонсорських кош­тів, завдяки чому вдалося чимало зробити для вдосконалення навчально-ма­те­ріальної бази закладу і створення належних умов для якісного навчання та набуття учнями професійної майстерності. Він, зокрема, відзначив, що училище три роки поспіль виборює перше місце з питань комп’ютеризації та впровадження інформацій­но-комунікаційних технологій у навчально-вироб­ничий процес серед про­фесійно-технічних навчальних закладів Рівненщини.
У зборах взяв участь заступник начальника Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області С. І. Криса. Він виступив з інформацією про заходи із запобігання злочинності та
правопорушенням серед неповно­літніх у нашому районі у 2014-2015 рр.


Кращих учнів закладу було нагороджено грамотами, а призерів конкурсів професійної майстерності ще й цінними подарунками.
Традиційно збори завершив тур обласного огляду художньої самодіяльності, учасники якого представили різні жанри. Приємні миті подарували присутнім пісні у виконанні учасників хорового гуртка ВПУЗТ під керівництвом
Т. Г. Мартинюк та естрадні твори від учасників гурту «Мереживо» під керівництвом В. В. Коломиса. Не менш захоплюючими були і номери духового оркестру (керівник В. В. Денисюк) та оркестру народних інструментів на чолі з О. Й. Ткачиком. Знову вразив своєю оригінальністю виступ колективу барабанщиць «Ритми планети» (керівник
М. В. Галас).
Відмітили майстерність художніх колективів нашого ВПУЗТ директор Рівненського навчально-естетичного центру В. М. Климюк та методист цього ж центру Л. М. Сидорчук. Вони вручили Р. І. Шевчуку подяку за розвиток художньої самодіяльності училища.
Усіх учасників концерту об’єднала спільна тема: «Україна – єдина! Україна – це ми!» Цьому найболючішому питанню сьогодення і був приурочений загально­училищний захід, під час нього проходив збір благодійних коштів для підтримки воїнів АТО. За гроші небайдужих людей було закуплено медикаменти і передано їх волонтерам.
В організації та проведенні загальноучилищних зборів посприяла директор будинку культури ПАТ «Волинь-Цемент» Н. В. Давидюк.
Оксана БАЮН,
заступник директора
Здолбунівського ВПУЗТ
з навчально-виховної роботи.

Comments are now closed for this entry