У Здолбунівській центральній районній біб­ліотеці відбулась презентація науково-допоміжного покажчика “Здолбунівський край: історія, події, постаті”, виданого Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою. Провела захід укладач покажчика Лариса Анатоліївна Костильова, завідуюча відділом біб­ліографічного ресурсу, баз даних та обслуговування користувачів РОУНБ.


Науково-допоміжний покажчик «Здолбунівський край: історія, події, постаті» присвячений історії Здолбунова та нашого району. У виданні представлені документи, в яких відоб­ражено основні аспекти історичного, економічного, політичного та культурного розвитку Здолбунівщини від найдавніших часів до сьогодні. А також матеріали про пам’ятки історії та культури, про видатних діячів та письменників краю і відомих постатей, пов’язаних зі Здолбунівщиною.
Бібліографічне видання включає описи документів з фондів РОУНБ, Здолбунівської ЦРБ та описи з мережі Інтернет по 2013 рік включно (всього 1045). Основна частина покажчика складається з 15 розділів. Можливість багатоаспектного пошуку та зручність забезпечують допоміжні покажчики: іменний, географічний, назв творів друку та періодичних і продовжуваних видань.
Покажчик дає змогу проаналізувати вже зроблене й намітити нові напрямки краєзнавчих досліджень. У цьому й полягає головне його завдання.
Бібліографічний покажчик розрахований на істориків, краєзнавців, викладачів, студентів, широке коло користувачів. Скористатись ним можна буде у всіх бібліотеках району.
Наталія ПИЛИПЧУК,
провідний методист Здолбунівської ЦРБ.

Comments are now closed for this entry