Дещо відволіктися від тривожних думок і ще раз пригадати історію народження Спасителя, переглянувши інсценізоване дійство, та насолодитися прекрасним
виконанням колядок мали змогу усі, хто минулої неділі завітав до римо-католиць­кого костелу Святих апостолів Пет­ра і Павла у Здолбунові.
Програма, підготовлена з ініціативи Товариства польської культури Здолбунівщини, яке очолює Софія Михалевич, проминула на одному диханні й викликала у глядачів безліч позитивних емоцій. Чимало зусиль для того, аби дійство було цілісним і цікавим, доклали Галина Ремішевська та Валерій Стельмащук.


Вразила неабияка виконавська майстерність учасників вертепу - учнів суботньо-недільної школи з вивчення польської мови та здолбунівчан, які нині трудяться над облаштуванням катехизаційної зали і класу з вивчення польської при костелі. Вони вкотре довели, що спільна мета, спільна справа можуть згуртувати людей різного віку і фаху. Актори-аматори настільки вжилися у свої ролі, що “не відпустили” зал ні на секунду. Сприяли цьому й красиві сценічні костюми учасників, музичний супровід програми.
- Цим дійством ми завершуємо різдвяні свята. Сподіваюся, що наступні зустрічатимемо вже у мирній Україні, - звернувся до присутніх настоятель костелу о. Андрій. Він подякував організаторам і учасникам заходу, закликав присутніх пізнавати Бога, частіше звертаючись до Святого письма, і щиро молитися про єдність і мир.
Дякували аматорам та організаторам свята і почесні гості - голова Товариства польської культури м. Костопіль Світлана Полюхович та вчитель польської мови Анна Щегельська.
Дійство стало завершальним акордом різдвяних свят для римо-католицької громади міста.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry