Свій внесок у допомогу українським військовим зробив житель села Дермань ІІ Здолбунівського району, колишній працівник «Укрзалізниці», пенсіонер Анатолій Турчин. Двадцять першого січня цього року він передав у користування бійцям власну вантажівку DONG FENG 1044. Свій вчинок пояснює просто - це поклик серця.
- Країна в біді, - розповідає Анатолій Миколайович. - І якщо ти можеш допомогти, варто це зробити. Свого часу зміг заробити на цей автомобіль, а зараз відчуваю, що він повинен з користю прислужитися нашим військовим. Я щасливий, що маю змогу будувати нову державу Україну.


Автомобіль відремонтували та доукомплектували потрібними деталями спільними зусиллями активісти Здолбунівської сотні само­оборони Олександр Партас, Юрій Шмендель, Святослав Клочок та Олександр Котюбін. Ось як останній характеризує переваги цього авто:
- Машина економна, легка в експлуатації. А також є зручною для підвезення продуктів та боєприпасів бійцям у зону АТО.
Зараз українські бійці неабияк потребують нової техніки. Тому ремонт та передача автомобілів у зону АТО - надзвичайно важлива справа. І ще одна машина, яку доправлять на Схід, аби допомогти нашим військовим у боротьбі з ворогом, - важливий крок до перемоги.
Ірина САМЧУК.

На фото: Анатолій ТУРЧИН біля переданого ним бійцям АТО автомобіля.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити