відбулося 13 січня біля ялинки у банкетному залі ресторану «Зоря» для дітей вразливих категорій: сиріт, з вадами здоров’я, вимушених переселенців, з багатодітних сімей та родин, що перебувають у складних життєвих обставинах. Учасники дійства — двадцять п’ять хлопчиків і дівчаток та ті, хто їх супроводжував, мали змогу переглянути “Новорічну казку” у виконанні працівників Здолбунівського районного будинку культури. Згодом актори залюбки грали з дітьми у рухливі ігри, танцювали. Також під час свята малеча розповідала вірші, співала пісні й колядки, за що її щедро обдаровували різноманітними призами.


Господиня ресторанного закладу Г. М. Шевцова, ініціатор проведення заходу, пригостила всіх учасників свята чаєм, кавою, соком, мандаринами, солодощами й бутербродами. Чекали на дітей й інші сюрпризи - солодкі подарунки, фотографування на згадку та спільне виконання однієї з колядок.
Аби свято стало для діток джерелом позитиву і допомогло хоч на деякий час забути про складні моменти їх життя, дуже постаралися і організатори дійства — керівник та працівникиЗдолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, і актори з районного будинку культури, і господиня заходу - приватний підприємець Г. М. Шевцова. А свідченням того, що поставленої мети їм досягти вдалося, стали щирі, радісні посмішки дітей і те, що байдужих у залі, де відбувалося свято, не було.
Вл. інф.

На фото: під час святкового заходу.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити