Виставу «Європейське Різдво» або “Europejskie Boze Narodzenie” за участю учнів 6-8 класів, які відвідують пришкільний гурток польської мови «Mоwimy po polsku», було представлено у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.
Позакласний захід мав на меті залучення школярів до активного вивчення польської мови, ознайомлення їх з європейськими традиціями святкування Різдва, а також виялення юних талантів. І учні прекрасно вжилися в ролі своїх персонажів, відчувалося, що вони отримуть насолоду, граючи на сцені.


На виставу запросили педагогів школи та батьків учнів. Вони із задоволенням милувалися акторською майстерністю своїх чад і вихованців, вслухаючись у їх польську вимову.
- Мені все дуже сподобалося, було неординарно. Обов’язково завітаю на наступні такі заходи, - поділилася враженнями І. В. Дорош, одна з присутніх мам.
Гостями дійства були також представники куль­турно-просвітницького центру ім. Т. Чацького Олександр і Вікторія Радіци, вони вручили нашим акторам блокнотики, а кабінету польської мови - чудові антирами.
Катерина МАЛЮТА,
вчитель польської мови
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити