Змістовний захід до Дня Збройних сил України під назвою “Свято мужності” відбувся у Білашівському НВК. Його підготували і провели педагог-організатор Г. М. Самчук та психолог І. В. Ваколюк. У шкільній бібліотеці було представлено тематичну виставку «Ми нашу неньку Україну образити нікому не дамо…»
У ході концерту лунали патріотичні вірші та пісні, у яких школярі возвеличували Батьківщину, її мужніх захисників. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиб­лих героїв, які поклали своє життя за незалежність України.


До глибини душі схвилювала присутніх композиція, присвячена присутній на заході мамі воїна-захисника, який нині перебуває в зоні АТО, Любові Олександрівні Микитюк. Слухаючи пісню «Служи, мій сину» у виконанні Г. М. Самчук, присутні переглядали фотографії Павла Микитюка, починаючи з його дитячих, шкільних років і до часу нинішнього перебування в зоні АТО.
Наші герої Павло Микитюк, Леонід Паламарчук, Василь Демчук, Василь Жемга, Володимир Корольчук нині захищають рідну землю від ворога на Сході країни, ризикуючи своїм життями. Але у них є те, чого не в змозі забрати ніхто, - це мужність, бойовий дух, віра в мирне майбутнє.
Героями не народжуються, героями стають.
Лариса КОРОЛЬЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити