Цьогоріч дошкільний навчальний заклад «Чебурашка» чекав вересень з надією, тривогою і сподіваннями на краще…
Наш колектив доклав чимало зусиль, щоб навчальний рік дошкільнята розпочали у комфортних умовах, у світлих і чистих приміщеннях, затишних спальнях і ігрових кімнатах та з повним забезпеченням навчально-виховного процесу. І дуже приємно, що у цей нелегкий час нам на допомогу приходять батьки наших вихованців, роблять це безкорисливо, від щирого серця.
Влітку адміністрацією дошкільного закладу була оголошена добровільна акція для батьків і педагогів під наз­вою «Облаштуймо ігровий майданчик». І батьки дошкільнят з усіх груп взяли посильну участь у цьому заході: фарбували споруди, облаштовували квітники, висаджували деревця та кущі і т. д. Щира вдячність усім.

 


Особливу подяку хочемо висловити батькам вихованців групи № 4 «Бджілка» та особисто І. І. Більчук, М. О. Івановій, Н. Ф. Озірській, які власними силами, коштами, фантазією перетворили майданчик на справді казкову галявину, яка вабить усіх своїми чарівними спорудами та обладнанням.
Хотілося б, щоб праця цих батьків стала гарним прикладом для наслідування.
Адміністрація ДНЗ «Чебурашка».
На фото: на оновлених майданчиках нашого садочка.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити